Dnes je pátek 21.6.2024 a svátek má Alois | Jste . návštěvník


Privát Relax se nachází v jihomoravské obci Jedovnice. Ubytování u nás je vhodné pro rodiny s dětmi ale i starší a méně pohyblivé osoby z důvodu snadného přístupu (pouze 1 schodek). Předností našeho privátu je výhodná poloha zaručující klid a pohodu v těsné blízkosti rekreačního rybníka Olšovce, ale na druhou stranu umístění ze zadní strany náměstí umožňuje snadnou dostupnost všech obchodů, pošty, zdravotního střediska, lékárny, restaurací, cukráren a autobusových zastávek.

Privát je komfortně vybaven. Nabízíme ubytování ve dvou 4-lůžkových apartmánech se samostatnými vchody. Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC (viz foto modrá nebo hnědá), předsíňku, 4-lůžkový pokoj a ve větším apartmánu (modrá koupelna) je samostatná kuchyňka, v menším (hnědá koupelna) je pouze kuchyňský kout umístěný přímo v pokoji. V každém apartmánu je k dispozici např. plynový sporák, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, TV, WIFI internet nonstop zdarma, dále je zde možnost venkovního posezení a parkování ve vlastním uzavřeném objektu.

V těsné blízkosti Jedovnic se nachází překrásné krápníkové jeskyně Moravského krasu s pověstmi opředenou, 147m hlubokou propastí Macocha (od nás 4km), Punkevní jeskyně a Skalní mlýn (od nás 6km). Okolní kouzelná příroda s hlubokými lesy a několika rybníky v čele se známým rybníkem Olšovec, nabízejícím možnosti vodních sportů, láká k odpočinku jak turisty, tak cyklisty. Městys Jedovnice je často nazýván srdcem Moravského Švýcarska.

Výhodná dostupnost: Brno 29km, Blansko 10km, Vyškov 28km, Rájec 15km, Boskovice 30km

Pokud si vyberete ubytování u nás, budeme se na Vás těšit a rádi Vás uvidíme.

.
Copyright © 2007 Privat-relax.cz | All rights reserved | Created by Radim Kocman